Mentoring

Protože jsem si sama jako maminka dvou malých dětí prošla náročnými začátky a mám už několikaleté zkušenosti jako profesionální fotografka (mimochodem i jako učitelka), rozhodla jsem se nabídnout pomocnou ruku i vám všem, kteří se chcete naučit fotit a upravovat fotografie. Především se ale věnuji celkovému pohledu, mindsetu a nasměrování vaší fotografické cesty, a tak jsem tu hlavně pro fotografky, které již fotit začaly a potřebují se inspirovat, naučit se lépe komunikovat s klienty, zorganizovat si dobře svůj čas s ohledem na rodinu i práci, dodat sebedůvěru a začít se konečně focením živit.

Začátečníci

4000 Kč/3-4 hod.

Naučím vás, jak si správně nastavit zrcadlovku/ bezzrcadlo, základy kompozice nebo jak pracovat se světlem. Kromě toho vás naučím základně upravovat fotografie v Adobe Lightroom a Adobe Photoshop, ukážu vám moje postupy. Nakonec si vše vyzkoušíme v praxi. Máte také možnost
vyzkoušet si mou techniku.

Pokročilí

6000 Kč/3-4hod.

Probereme především vaši cestu, dám vám zpětnou vazbu na vaše portfolio a tipy na to, co případně zlepšit. Dále se věnujeme cenotvorbě a marketingu, sociálním sítím. Povíme si, jak s komunikovat s klienty, ale i jak si nastavit hranice. Probereme také management (tak důležitý hlavně pro nás, mámy), jak podnikání skloubit s rodinným životem. Zkrátka celkový mindset, který je podle mě tak moc
důležitý! Můžete si samozřejmě připravit konkrétní dotazy.

Individuální konzultace

1000 Kč/hod.

Máte-li konkrétní dotazy týkající se vašeho podnikání ve focení, můžeme se věnovat přímo jim ve formě individuální konzultace.
Délka konzultace záleží na vás. Individuální konzultace mohou probíhat offline i online, záleží na vás.

Mentoring probíhá u mě doma nebo v poklidu a pohodlí vašeho domova, kam za vámi ráda přijedu (nebude-li to přes půl republiky). Případně je možné setkat se i online, ale já mám nejraději osobní setkání, kdy energie proudí a já vás můžu “nakazit” tou svou (zúčastnění určitě potvrdí). Ráda vám předám své nadšení z práce, která mě už několik let neskutečně baví, nabíjí a v neposlední řadě i dobře živí.

image/svg+xml

Menu

Follow me

Sociální sítě

Mé nejnovější příspěvky může sledovat i na sociálních sítích